Krátké statistiky z finančního trhu - červenec

První polovinu roku máme za sebou a začíná volnější část roku. Děti mají prázdniny a spousty lidí vybírá dovolenou. Svět čísel ale dovolenou nemá a tento článek Vám opět přiblíží číselné informace z finančního trhu.

Publikováno 28. 7. 2014

Více peněz do peněženky

Průměrná mzda se zvýšila o 3,3% na 24 964 Kč. Veřejný sektor stoup o 2,2% a ve firemním sektoru mzdy stouply o 3,6%. I těch pár korun se hodí, nebo ne?

Lidé jsou produktivnější

Produktivita práce stoupla o 4,2%. Co ale zaměstnanci nevědí, je to, že se zaměstnavateli v průměru zvýšily náklady na zaměstnance o 3,3%.

Co jde na odbyt?

Ožívá domácí poptávka a dle dubnových údajů vzrostl zájem obyvatelstva o elektroniku, elektrospotřebiče, nábytek a jiné vybavení domácností cca o 8,6%.Nenašli jste, co jste hledali?

Obraťte se s Vaším dotazem na poradce, nahlédněte do našeho slovníku pojmů nebo si rovnou sjednejte nezávaznou schůzku s jedním z našich specialistů, který Vám pomůže vyjednat levnější hypoteční úvěr.

Autor článku

Ing. Lucie Pohanková

lucie.pohankova@tilea.cz

724 689 811

Zobrazit profil

Podobné články

OMEZENÝ PROVOZ WEBU

OMEZENÝ PROVOZ WEBU Webové stránky svethypoteky.cz momentálně procházejí rozsáhlejší úpravou. Přecházíme na nový způsob správy obsahu a z tohoto důvodu jsou stránky pouze v omezeném provozu. Předem se omlouváme za…

Úvěrové registry II.

Úvěrové registry II. Pokračování článku o úvěrových registrech z předchozího týdne. V dnešním článku dokončíme popis jednotlivých úvěrových registrů, tedy Centrální registr úvěrů a SOLUS.

Krátké statistiky z finančního trhu - říjen

Krátké statistiky z finančního trhu - říjen Tentokrát máme zajímavostí z finančního trhu poněkud více, ale určitě stojí za to. Jste zvědaví, co se odehrálo? Pojďme se na to společně podívat.

příspěvek 1000 Kč pro klienty SH