Krátké statistiky z finančního trhu - září

Po srpnových statistikách, které se týkaly hlavně zajímavostí z Evropské unie se pojďme podívat na další zajímavosti z finančního trhu.

Publikováno 8. 10. 2014

Televizní reklamy a miliardy

Celkové investice do českých médií za první pololetí letošního roku vzrostly o 7% na 31,7 mld. Kč. Největší nárůst zaznamenala televizní reklama (+15,7%). Do tisku se v prvním pololetí letošního roku investovalo 8,2 mld. Kč, do internetu 3,05 mld. Kč a do rádia 2,96 mld. Kč.

Peníze rodičům ze stavebka jen po soudu

Stavební spořitelny nesmí bez souhlasu soudů zrušit smlouvu založenou ve prospěch dětí a vyplatit naspořené peníze rodičům. O tomto kroku rozhodl Nejvyšší soud.

Jak je to s refinancováním?

Refinancování se na nových smlouvách zatím v tomto roce podílí 21%. Jen třetina klientů, kterým letos končilo fixační období, se rozhodla převést svůj hypoteční úvěr do jiné banky.Nenašli jste, co jste hledali?

Obraťte se s Vaším dotazem na poradce, nahlédněte do našeho slovníku pojmů nebo si rovnou sjednejte nezávaznou schůzku s jedním z našich specialistů, který Vám pomůže vyjednat levnější hypoteční úvěr.

Autor článku

Ing. Lucie Pohanková

lucie.pohankova@tilea.cz

724 689 811

Zobrazit profil

Podobné články

OMEZENÝ PROVOZ WEBU

OMEZENÝ PROVOZ WEBU Webové stránky svethypoteky.cz momentálně procházejí rozsáhlejší úpravou. Přecházíme na nový způsob správy obsahu a z tohoto důvodu jsou stránky pouze v omezeném provozu. Předem se omlouváme za…

Úvěrové registry II.

Úvěrové registry II. Pokračování článku o úvěrových registrech z předchozího týdne. V dnešním článku dokončíme popis jednotlivých úvěrových registrů, tedy Centrální registr úvěrů a SOLUS.

Krátké statistiky z finančního trhu - říjen

Krátké statistiky z finančního trhu - říjen Tentokrát máme zajímavostí z finančního trhu poněkud více, ale určitě stojí za to. Jste zvědaví, co se odehrálo? Pojďme se na to společně podívat.

příspěvek 1000 Kč pro klienty SH