Proč s námi

Navzdory přesvědčení velké většiny lidí, proces schválení hypotéky bývá víc, než jen hra čísel. Velkou roli zde sehrává i lidský faktor. Úvěroví bankéři jsou zpravidla otevření vyjednávání podmínek úvěru, jako je snížení úrokové sazby, výše a struktura jednorázových i pravidelných poplatků či možnosti mimořádných splátek, většinou však nemají pro takové ústupky důvod. Svět hypotéky disponuje schopnými finanční poradci, kteří dlouhodobě spolupracují s partnerskými bankami, a proto jsou schopni Vás v této roli účinně zastoupit.

Nezávislé finanční poradenství

Nabízíme produkty od všech bankovních institucí v ČR, naši poradci tedy nejsou vázáni na odměny od jedné úvěrové instituce, a proto Vám mohou nezávisle poradit, jak nejlépe naložit s Vašimi finančními prostředky.

Komplexní služby

Kromě hypotečního úvěru jsme Vám v případě zájmu schopni vyjednat i ostatní finanční produkty, jako jsou důchodové, životní pojištění, pojistění domácnosti, povinné ručení, spotřebitelské úvěry. programy pravidelného i jednorázového investování, studentské úvěry, penzijní připojištění, revize smluv a další.

Bezplatně a bez závazků

Nebojte se sjednat si bezplatnou a nezávaznou schůzku. Za naše služby jsme placeni bankami, takže klientům můžeme nabídnout kvalitní bezplatné poradenství . Nemusíte nikam cestovat, čas a místo schůzky závisí na dohodě s poradcem.

Záruka kvality

Nejsme nováčky, naši poradci mají v oblasti finančního poradenství dlouholeté zkušenosti, znají současnou situaci na trhu i postupy jednotlivých bank při vyřizování žádostí o úvěr, a proto Vám mohou zajistit lepší vyjednávací pozici.

Naši partneři


KalkulacePENB.cz sdružuje a informuje zájemce o vyhotovení Průkazu energetické náročnosti budov (PENB). Spolupracujeme s energetickými specialisty po celé ČR. Zaručujeme profesionální zpracování dokumentace.
Origo reality – Prodej a pronájem nemovitostí – Kompletní realitní servis – Realitní poradenství – Osobní realitní poradce – Advokátní úschova kupní ceny zdarma – Správa nemovitostí – Služby pro investory

Naši poradci

Ing. Jiří Pohanka

Vystudoval VŠCHT v Praze. Po ukončení studia působil postupně ve funkcích prokuristy, personálního ředitele a generální ředitele. Po více jak třináctileté praxi na těchto pozicích změnil obor a začal se věnovat finančnímu poradenství ve společnosti Partners For Life Planning. Před odchodem z této společnosti pracoval na pozici manažera obchodního týmu. Jako finanční poradce v současnosti pracuje již 6 rokem.

Specializace:
hypoteční úvěry, optimalizace pojistného portfolia, sestavování penzijních plánů, investiční poradenství

Petr Vecka

Jako poradce působí na finančním trhu od roku 2009. První roky strávil v analyticko-poradenské společnosti na pozici consultant a nyní je poradcem ve společnosti Tilea Finance s.r.o.

Specializace:
hypoteční úvěry,konsolidace úvěrů, pomoc při oddlužování, životní pojištění, poradenství v oblasti nemovitostí.

Ing. Pavel Sedlák

Vystudoval VŠE v Praze, obor podniková ekonomika a management. Během studií se věnoval 3 roky trhu stavebního spoření. Po studiích působil jako analytik ve výrobní firmě, kde pak povýšil na pozici obchodního ředitele. Nyní již dlouhodobě působí na finančním trhu v celé jeho šíři a zabývá se publikační činností.

Specializace:
hypoteční úvěry, investiční a pojistné poradenství, zaměstnanecké benefity, SVJ, BD, pojistné a úvěrové poradenství pro právnické osoby, možnosti finanční nezávislosti

Miroslav Vepřek

Vystudoval podnikatelsko-ekonomickou školu na Kladně. Ve financích a hypotečním poradenství se pohybuje již pátým rokem. Dříve pracoval ve společnosti PFS, a.s. na pozici Team Manager. V současné době se věnuje především poradenství a financování bytových potřeb.

Specializace:
hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření, úvěry pro PO, BD a SVJ, poradenství v úvěrování bytových potřeb

Jan Staněk, DiS.

Po studiu v Austrálii začíná moje praxe s finančním trhem v segmentu stavebního spoření. Další moje působení pokračuje ve společnosti Partners, kde jsem od roku 2010 do konce roku 2011 působil jako team manager.

Specializace:
financování bydlení pro českou i zahraniční klientelu, životní pojištění a poradenství v oblasti investic

Ing. Lucie Pohanková

Absolvovala Českou zemědělskou univerzitu v Praze, v oboru Provoz a ekonomika se zaměřením na finance a obchod. Ve financích se pohybuje již od roku 2009. Dříve působila ve velké analyticko-poradenské společnosti a nyní je poradcem ve společnosti Tilea Finance s.r.o.

Specializace:
hypoteční úvěry, poradenství v oblasti pojištění, revize smluv, finanční plánování, vzdělávání

Adéla Přikrylová

Vystudovala management obchodu a služeb v Pardubicích. Na finančním trhu působí šestým rokem. Dříve spolupracovala s analyticko-poradenskou společností na pozicích senior consultant a team manager.

Specializace:
hypoteční úvěry, úvěry pro SVJ a BD, konsolidace, pojištění a investice, optimalizace rodinných rozpočtů

Ing. Jakub Vytlačil

Vystudoval obor Bankovnictví na Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné, Slezské univerzity v Opavě. Je spoluautorem e-learningových skript do kurzu Investiční poradenství pro Obchodně podnikatelskou fakultu v Karviné. Více než 2 roky pracoval jako lektor vzdělávacích kurzů v oblasti finančního poradenství. Ve dvoudenních kurzech proškolil cca 360 privátních a osobních bankéřů a finančních poradců (Raiffeisenbank a.s., ČSOB a.s., Česká pojišťovna a.s. a další). Jako finanční poradce v současnosti pracuje již 4 rokem.

Specializace:
dosažení finanční nezávislosti, hypoteční úvěry, optimalizace pojistného portfolia, poradenství v oblasti investic


Provozovatel

Ing. Lucie Pohanková

Slaný, Pražská 322, 274 01
IČ: 74902300
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 1.8.2009


Provozovna

Šultysova 1926, 274 01, Slaný
IČ: 1004033486
Provoz zahájen dne:11.07.2011
SvětHypotéky nabízí služby po celém území České republiky, s největším zastoupením poradců ve Středočeském kraji a Praze.


Zobrazit místo Šultysova 1926 na větší mapě