Ing. Jiří Pohanka

jiri.pohanka1@seznam.cz

603 436 850

Vystudoval VŠCHT v Praze. Po ukončení studia působil postupně ve funkcích prokuristy, personálního ředitele a generální ředitele. Po více jak třináctileté praxi na těchto pozicích změnil obor a začal se věnovat finančnímu poradenství ve společnosti Partners For Life Planning. Před odchodem z této společnosti pracoval na pozici manažera obchodního týmu. Jako finanční poradce v současnosti pracuje již 6 rokem.

Specializace: hypoteční úvěry, optimalizace pojistného portfolia, sestavování penzijních plánů, investiční poradenství


UniCredit Bank: Hypoteční hibernátor

Hypoteční hibernátor Unicredit Bank by měl fungovat tak, že "zmrazí" současnou úrokovou sazbu, abyste ji mohli do konce roku 2013 využít pro svou hypotéku. Pojďme se podívat, jak se mu daří naplnit touhu zastavit čas.

Refinancování

Máte hypotéku a končí vám fixační období? Refinancování nabízí mnohé možnosti, jak zajistit výrazně lepší podmínky úvěru a ulevit vašemu rozpočtu.

Koupě nemovitosti

Máte v plánu pořídit si vlastní dům, byt, pozemek či jinou nemovitost, ale chybí vám vlastní finanční prostředky? Tento typ hypotéky vám může pomoct takovou situaci vyřešit.

Obecně o hypotékách

V těchto pár odstavcích se zabýváme rysy hypotečních úvěrů, které jsou do velké míry společné pro všechny typy hypoték. Vysvětlíme pojmy jako účelovost, zajištění úvěru, bonita klienta, čerpání úvěru, spolužadatel a další. Tento článek doporučujeme především těm, kteří jsou v této oblasti nováčky.